Anuta_draguta
A întrebat pe 18.07.2011, la 18:59
Ajutor !!! Ajutati-ma va rog mult!!!Spuneti-mi care Anexa http://www.edu.ro/index.php/articles/15476 se refera la acei care au absolvit liceul in RM si sunt chiar din Chisinau???
Răspunsuri (4)
kychuk25
#1
da ce crezi ka voi de la chisinau sunteti ku stea in frunte? pentru trebuie aparte sa fie? este pentru toti moldovenii
A răspuns pe 18.07.2011, ora 19:04
Anuta_draguta
#2
auzi .....daca am scris ca sunt din chisinau apoi asta nu inseamna ca suntem cu stea in frunte ......Calmeazate ...
A răspuns pe 18.07.2011, ora 19:08
kychuk25
#3
...dar de ce crezi ca pentru voi trebuie sa fie aparte?
A răspuns pe 18.07.2011, ora 19:12
nata12
#4
nu cred ka a skris-o cu intentie rea.. ca eu tot am auzit ca studentii din kisinau vor depunde aparte si ceilalati aparte.. da a fost o informatie falsa..
A răspuns pe 18.07.2011, ora 20:22