Alinutsa
A întrebat pe 18.07.2011, la 19:18
Salut, eu am descarcat metodolagia insa am niste nelamuriri.
Copie dupa pasaport/carte de indentitate al candidatului si al parintilor/tutorilor legali eliberate de autoritatile din R.Moldova.
Si nu inteleg, este nevoie de copia posaportului, a cartii de identitate sau sunt obligatorii ambele?\
Multumesc anticipat!!!
Copie dupa pasaport/carte de indentitate al candidatului si al parintilor/tutorilor legali eliberate de autoritatile din R.Moldova.
Si nu inteleg, este nevoie de copia posaportului, a cartii de identitate sau sunt obligatorii ambele?\
Multumesc anticipat!!!
Răspunsuri (1)
inga.boghean
#1
Faci la care vrei, nu este obligatoriu ambele, i-ai una la alegere...
A răspuns pe 18.07.2011, ora 19:22