Sari la conținut

Cris_e

A întrebat pe 18.07.2011, la 21:58

spuneti-mi va rog ce parere aveti despre facultatea-arhitectura...este o profesie de prestigiu.....este intrebata?sunt nevoita sa aleg dintre 2fac si stau la dubii....rog sa ma ajutati...sunt aici din cei care au aplicat la fac data?

Răspunsuri (7)

pan_dora #1
salut ,eu la fel doresc sa dau la arhitectura dar mai mult inklinat la design,arte decorative.....e si normal ka este intrebata,desigur daca inveti si termini anii cu o reusita buna.e greu dar nimik nu e usor,,bafta(eu cred ka e o profesie buna,de aceea si am aleso ,pentru ca imi place desenul si arta ) succes
A răspuns pe 18.07.2011, ora 22:45
Cris_e #2
to pan_dora.si cu ce medie au fost admisi anii trecutii la aceasta fac...nu stii?....apropo ce medie ai?
A răspuns pe 18.07.2011, ora 23:01
pan_dora #3
din anii precedenti nu sunt la kurent !media mea 8.06 tu ?
A răspuns pe 19.07.2011, ora 00:08
pan_dora #4
adika asta e media kare am kalkulato dupa formula din metodologie,dar media la 3 ani de liceu e 8.38,putin mai mare :D
A răspuns pe 19.07.2011, ora 00:09
pan_dora #5
care a doua facultate la care te gindesti ?
A răspuns pe 19.07.2011, ora 00:30
Cris_e #6
medicina...deci tu urmezi de acu fac data sau numai vrei sa aplici?
A răspuns pe 19.07.2011, ora 07:08
pan_dora #7
vreau la aceasta facultyate si la md si akolo aceiasi....nu stau intre 2,si cred ka e mai usor asa,numi bat capul,gindeste-te ce mai tare iti place si in ce te vei descurca mai bine )))
A răspuns pe 19.07.2011, ora 15:57