Sari la conținut

E-A

A întrebat pe 19.07.2011, la 06:07

Salut! Este cineva pe-aici care invata la universitatile de medicina din Targu Mures sau Timisoara ? Am vre-o cateva intrebari sa le adresez la cei care deja cunosc situatia in aceste orase. Merci !

Răspunsuri (4)

lucero #1
Buna! as fi interesata si eu de Targu Mures? Tu ce medie ai?
A răspuns pe 19.07.2011, ora 08:07
E-A #2
pai media pe anii de liceu 9,79 si media la bac 9,75, tu ?
A răspuns pe 19.07.2011, ora 19:33
jane_air #3
daa eu sunt la Targu Mures
A răspuns pe 20.07.2011, ora 17:54
jane_air #4
skype shklearski.irisz
A răspuns pe 20.07.2011, ora 17:58