E-A
A întrebat pe 19.07.2011, la 06:07
Salut! Este cineva pe-aici care invata la universitatile de medicina din Targu Mures sau Timisoara ? Am vre-o cateva intrebari sa le adresez la cei care deja cunosc situatia in aceste orase. Merci !
Răspunsuri (4)
lucero
#1
Buna! as fi interesata si eu de Targu Mures? Tu ce medie ai?
A răspuns pe 19.07.2011, ora 08:07
E-A
#2
pai media pe anii de liceu 9,79 si media la bac 9,75, tu ?
A răspuns pe 19.07.2011, ora 19:33
jane_air
#3
daa eu sunt la Targu Mures
A răspuns pe 20.07.2011, ora 17:54
jane_air
#4
skype shklearski.irisz
A răspuns pe 20.07.2011, ora 17:58