mihai19
A întrebat pe 19.07.2011, la 06:19
Salut.Vreau sa intreb pe cineva daca e posibil ca o alta persoana sa aplice in locul meu?La moment sunt in alta tara si nu am posibilitatea sa vin acasa insa toate documentele dosarului meu sunt in regula.As putea sa trimit kiar si aplicarea mea cu semnatura.Vreau sa stiu daca poate un membru din familia mea sa depuna dosarul la consulat.A mai fst cineva in aceasta situatie sau stiti pe cineva va rog sa imi scrieti.Multumesc anticipat!
Răspunsuri (5)
panicoalina
#1
Cred ca e posibil aceasta chestie, doar ca acea persoana va avea nevoie de semnatura ta!
A răspuns pe 19.07.2011, ora 06:33
mihai19
#2
semnatura pe cererea de inscriere numai ?
A răspuns pe 19.07.2011, ora 06:54
panicoalina
#3
da, pe cerere, ca si cum ai fi tu! dar sa aiba toate doc in regula
A răspuns pe 19.07.2011, ora 07:00
mihai19
#4
Am sunat intr-o zi la universitate la Chisinau si mi-a spus ca nu e posibil asa ceva ca trebuie numaidecit sa fiu acolo ca sa depun actele.Kiar nu inteleg..........
A răspuns pe 19.07.2011, ora 07:49
mihai29
#5
A mai fost cineva in aceasta situatie anii precedenti?sa ma ajute si pe mine cu aceasta dilema.
A răspuns pe 19.07.2011, ora 16:30