nata12
A întrebat pe 19.07.2011, la 07:49
la depunere trebuie sa avem numaidecit diploma de bacalaureat in original sau putem sa avem
doar copia ?
doar copia ?
Răspunsuri (2)
lilik
#1
poti sa ai numai copia doar mai departe iti va trebui si originalul
A răspuns pe 19.07.2011, ora 10:14
miha
#2
copia legalizata!
A răspuns pe 19.07.2011, ora 14:49