Sari la conținut

nata12

A întrebat pe 19.07.2011, la 07:49

la depunere trebuie sa avem numaidecit diploma de bacalaureat in original sau putem sa avem
doar copia ?

Răspunsuri (2)

lilik #1
poti sa ai numai copia doar mai departe iti va trebui si originalul
A răspuns pe 19.07.2011, ora 10:14
miha #2
copia legalizata!
A răspuns pe 19.07.2011, ora 14:49