sergius
A întrebat pe 19.07.2011, la 08:59
salut,
puteti sa imi raspundeti la o intrebare: foaia matricola trebui sa contina notele anuale sau si cele semestriale ?
va multumesc
puteti sa imi raspundeti la o intrebare: foaia matricola trebui sa contina notele anuale sau si cele semestriale ?
va multumesc
Răspunsuri (5)
Sandi
#1
anuale pe cei 3 ani de liceu
A răspuns pe 19.07.2011, ora 09:02
Alinutsa
#2
anuale
A răspuns pe 19.07.2011, ora 09:10
sergius
#3
cineva poates sa imi transmita un model, eu am scris fisa matricola si am inclus notele anuale si de la bac e corect? sau este un model strict
A răspuns pe 19.07.2011, ora 09:13
Sandi
#4
matricola trebue sa contina notele anule si cele de la bac , !
nu are importanta ce model , la fiecare instituie de invatamint e un model specific aparte , principalu sa fie stamplia institutiei (liceului) si semnatura directrului .
nu are importanta ce model , la fiecare instituie de invatamint e un model specific aparte , principalu sa fie stamplia institutiei (liceului) si semnatura directrului .
A răspuns pe 19.07.2011, ora 10:18
sergius
#5
ms mult
A răspuns pe 19.07.2011, ora 10:22