lilik
A întrebat pe 19.07.2011, la 09:40
spuneti va rog trebuie numaidecit matricola sau se poate si cu dosar personal?si cazierul judiciar ne trebuie sau nu?
Răspunsuri (2)
Alinutsa
#1
da..este nevoie de foaia matricola,nu de dosar..
cazierul in caz ca ai implinit 16 ani il faci pentru viza.
cazierul in caz ca ai implinit 16 ani il faci pentru viza.
A răspuns pe 19.07.2011, ora 11:56
kokolulu
#2
cazierul il faci dupa ce ai aflat daca ai intrat
A răspuns pe 19.07.2011, ora 20:11