Sari la conținut

lilik

A întrebat pe 19.07.2011, la 09:40

spuneti va rog trebuie numaidecit matricola sau se poate si cu dosar personal?si cazierul judiciar ne trebuie sau nu?

Răspunsuri (2)

Alinutsa #1
da..este nevoie de foaia matricola,nu de dosar..
cazierul in caz ca ai implinit 16 ani il faci pentru viza.
A răspuns pe 19.07.2011, ora 11:56
kokolulu #2
cazierul il faci dupa ce ai aflat daca ai intrat
A răspuns pe 19.07.2011, ora 20:11