Ozza
A întrebat pe 19.07.2011, la 10:14
Daca am facut facultatea in Ro...pot sa depun la master...la sediile de la noi, sau tre' sa merg direct la facultate in Ro?multumesc
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.
A întrebat pe 19.07.2011, la 10:14