Sari la conținut

Marionela.Tirsina

A întrebat pe 19.07.2011, la 11:11

Buna..puteti sa-mi spuneti mai concret care este data pentru a depune actele la ambasada? mersi anticipat

Răspunsuri (1)

Alinutsa #1
http://www.tineribasarabeni.com/2011/07/admiterea-in-romania-31-iulie-8-august-2011/
A răspuns pe 19.07.2011, ora 11:54