Sari la conținut

dizseh

A întrebat pe 19.07.2011, la 11:18

Salut doresc sa stiu daca e ne voie de CAZIER pentru a da documentele la studii universitare in Romania deoarece in Metodologia de admitere nu este scris nimic desprea aceasta.
Primiesc raspunsuri toturor prietinilor de pe acest Sait !!!!!!!!

Răspunsuri (5)

Alinutsa #1
din cite stiu..este nevoie de cazier numai pentru viza..
A răspuns pe 19.07.2011, ora 11:53
butterfly #2
Alinutsa, si cind este nevoie de cazier? Cind depui actele la consulat sau dupa ce afli rezultatele? Si daca imi poate explica cineva, ce presupune ''cazierul'' dat?
A răspuns pe 20.07.2011, ora 07:45
butterfly #3
Alinutsa, si cind este nevoie de cazier? Cind depui actele la consulat sau dupa ce afli rezultatele? Si daca imi poate explica cineva, ce presupune ''cazierul'' dat?
A răspuns pe 20.07.2011, ora 07:46
speranta #4
cazierul judiciar va va trebui pt viza,desigur dupa ce veti fi admisi! pana atunci GOOD LUCK la toti!
A răspuns pe 20.07.2011, ora 09:16
dizseh #5
Speranta si resul prietenilor va multumesc de ajutor
A răspuns pe 20.07.2011, ora 12:26