dizseh
A întrebat pe 19.07.2011, la 11:18
Salut doresc sa stiu daca e ne voie de CAZIER pentru a da documentele la studii universitare in Romania deoarece in Metodologia de admitere nu este scris nimic desprea aceasta.
Primiesc raspunsuri toturor prietinilor de pe acest Sait !!!!!!!!
Primiesc raspunsuri toturor prietinilor de pe acest Sait !!!!!!!!
Răspunsuri (5)
Alinutsa
#1
din cite stiu..este nevoie de cazier numai pentru viza..
A răspuns pe 19.07.2011, ora 11:53
butterfly
#2
Alinutsa, si cind este nevoie de cazier? Cind depui actele la consulat sau dupa ce afli rezultatele? Si daca imi poate explica cineva, ce presupune ''cazierul'' dat?
A răspuns pe 20.07.2011, ora 07:45
butterfly
#3
Alinutsa, si cind este nevoie de cazier? Cind depui actele la consulat sau dupa ce afli rezultatele? Si daca imi poate explica cineva, ce presupune ''cazierul'' dat?
A răspuns pe 20.07.2011, ora 07:46
speranta
#4
cazierul judiciar va va trebui pt viza,desigur dupa ce veti fi admisi! pana atunci GOOD LUCK la toti!
A răspuns pe 20.07.2011, ora 09:16
dizseh
#5
Speranta si resul prietenilor va multumesc de ajutor
A răspuns pe 20.07.2011, ora 12:26