diadra123
A întrebat pe 19.07.2011, la 12:49
am depus dosarul la o univ din cluj,am fost admisa dar nu a mers la studii.anul asta pot sa mai depun inca o data la alta universitate din Ro?
Poate depune cineva in locul meu dosarul avand o procura?
Poate depune cineva in locul meu dosarul avand o procura?
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.