alexander996
A întrebat pe 19.07.2011, la 12:54
Buna ziua daca am implinit 16 ani am nevoie da cazier undeva? Adica la depus actele?
Multumesc anticipat!!!
Multumesc anticipat!!!
Răspunsuri (2)
inga.boghean
#1
Din cite m-am interesat eu, iti va trebui cind iti vei deschide viza. Acei care au inca 15 ani au un mic avantaj in acest caz:)
A răspuns pe 19.07.2011, ora 14:18
alexander996
#2
Dar cind va trebui de deschis viza?
Multumesc ANTICIPAT!!!!!!!
Multumesc ANTICIPAT!!!!!!!
A răspuns pe 19.07.2011, ora 14:56