Sari la conținut

milsami

A întrebat pe 19.07.2011, la 13:46

salut vreau sa depun documentele la un colegiu din romania,,,dar unde sunt documentele necesare la depunere este si cererea de inscriere anexa nr1 A, vreau sa stiu daca aceasta trebuie imprimata din metodologie si completata de noi ,,sau ea se da si secompleteaza pe loc la ambasada cind depui actele!!!!???

Răspunsuri (2)

Alinutsa #1
fisa de inscriere o primesti la consulat(anexa nr 1B)
documentele necesare le gasesti in metodologie(anexa2)
A răspuns pe 19.07.2011, ora 14:23
milsami #2
metrsi mult de ajutor!!!!!:)

A răspuns pe 19.07.2011, ora 14:57