Sari la conținut

Luiza

A întrebat pe 19.07.2011, la 17:27

Buna! Spuneti-mi, va rog, cu media la BAC de 8.75 si generala - 8.84, am ceva sanse sa fiu admisa la vre-o universitate, facultatea de psihologie?

Răspunsuri (12)

crinna #1
Cam da, depinde si ce oras iti vei alege, nu prea aglomerat de cereri.
A răspuns pe 19.07.2011, ora 17:33
Luiza #2
in Cluj am ceva sanse?
A răspuns pe 19.07.2011, ora 17:35
crinna #3
Uu, de ce anume in acest oras?
Ti-as da un sfat evita acest oras, precum si Iasi, Bucuresti, Timisoara.
A răspuns pe 19.07.2011, ora 17:38
americangirl #4
uite eu invatz in Alba-Iulia....atata e de fain..oras e mai mik in komparatie ku kluj....e linistit de frumos nici numai zik...akuma fiecare decide cum vrea:)))))succes!!!
A răspuns pe 19.07.2011, ora 18:46
Luiza #5
merci mult.)) in afara de Alba-Iulia ce orase ma mai sfatuiti sa aleg, caci trebuie in cerere sa mai scriu 2!
A răspuns pe 19.07.2011, ora 18:58
Luiza #6
americangirl, poti sa-mi dai ceva info despre universitatea din Alba-Iulia caci site-ul oficial al universitatii nu este desponibil la moment! merci mult!
A răspuns pe 19.07.2011, ora 18:59
crinna #7
Orice oras are minunatia sa, asa ca oricare ar fi e bn!
A răspuns pe 19.07.2011, ora 19:15
Luiza #8
:) merci
A răspuns pe 19.07.2011, ora 19:22
americangirl #9
www.uab.ro...incearca mai tirziu sau mine ziua cel mai bn
A răspuns pe 19.07.2011, ora 19:23
Luiza #10
ok, ms!
A răspuns pe 19.07.2011, ora 19:24
americangirl #11
sibiu alba-iulia shi timisoara....pt mn astea is cele mai faine.....pe linga faptul k am multi amici akolo kare nu se pling delok
A răspuns pe 19.07.2011, ora 19:25
Luiza #12
tot la astea ma gindem...merci pentru sfat! :)
A răspuns pe 19.07.2011, ora 19:26