Luiza
A întrebat pe 19.07.2011, la 17:27
Buna! Spuneti-mi, va rog, cu media la BAC de 8.75 si generala - 8.84, am ceva sanse sa fiu admisa la vre-o universitate, facultatea de psihologie?
Răspunsuri (12)
crinna
#1
Cam da, depinde si ce oras iti vei alege, nu prea aglomerat de cereri.
A răspuns pe 19.07.2011, ora 17:33
Luiza
#2
in Cluj am ceva sanse?
A răspuns pe 19.07.2011, ora 17:35
crinna
#3
Uu, de ce anume in acest oras?
Ti-as da un sfat evita acest oras, precum si Iasi, Bucuresti, Timisoara.
Ti-as da un sfat evita acest oras, precum si Iasi, Bucuresti, Timisoara.
A răspuns pe 19.07.2011, ora 17:38
americangirl
#4
uite eu invatz in Alba-Iulia....atata e de fain..oras e mai mik in komparatie ku kluj....e linistit de frumos nici numai zik...akuma fiecare decide cum vrea:)))))succes!!!
A răspuns pe 19.07.2011, ora 18:46
Luiza
#5
merci mult.)) in afara de Alba-Iulia ce orase ma mai sfatuiti sa aleg, caci trebuie in cerere sa mai scriu 2!
A răspuns pe 19.07.2011, ora 18:58
Luiza
#6
americangirl, poti sa-mi dai ceva info despre universitatea din Alba-Iulia caci site-ul oficial al universitatii nu este desponibil la moment! merci mult!
A răspuns pe 19.07.2011, ora 18:59
crinna
#7
Orice oras are minunatia sa, asa ca oricare ar fi e bn!
A răspuns pe 19.07.2011, ora 19:15
Luiza
#8
:) merci
A răspuns pe 19.07.2011, ora 19:22
americangirl
#9
www.uab.ro...incearca mai tirziu sau mine ziua cel mai bn
A răspuns pe 19.07.2011, ora 19:23
Luiza
#10
ok, ms!
A răspuns pe 19.07.2011, ora 19:24
americangirl
#11
sibiu alba-iulia shi timisoara....pt mn astea is cele mai faine.....pe linga faptul k am multi amici akolo kare nu se pling delok
A răspuns pe 19.07.2011, ora 19:25
Luiza
#12
tot la astea ma gindem...merci pentru sfat! :)
A răspuns pe 19.07.2011, ora 19:26