americangirl
A întrebat pe 19.07.2011, la 18:23
am o nedumerire..imi expira pasaportul pe 8 august....dar il primesc pe cel nou kam in 12 august....va fi o prb daca atunci kind depun data de la expirarea pasaportului va trecuta......pt ca sint de la sud shi am inteles ca noi primii vom depune.........
Răspunsuri (2)
monah2010
#1
Ar treb sa mai plaresti ca sa ti-l faca mai repede ca atunci cand depui docum.,treb sa lasi pasaportu ,ca ei iti deschid viza.Da ce ai facut p-na acum?N-ai stiut ca pleci sa-ti faci studiile in ROM?Tot anu n-ai putut sa-ti verifici actele?Sau o sa depui actele in turul 2
A răspuns pe 19.07.2011, ora 18:57
americangirl
#2
nu voi avea nevoe de viza pt ca am.....shi in acest caz la fel?
A răspuns pe 19.07.2011, ora 19:08