Sari la conținut

milocik

A întrebat pe 19.07.2011, la 18:47

Lume cine doreste la drept s dee , dati sa discutam mediile ,sa aflam sansele reale de a intra undeva!

Răspunsuri (4)

americangirl #1
eu am intrat ku media 8,80.....in Alba
A răspuns pe 19.07.2011, ora 18:50
butterfly #2
Eu doresc la drept!
A răspuns pe 20.07.2011, ora 07:38
milocik #3
si in ce oras ? ce medie? eu am 9.34 pe 3 ani si 9.25 la bac. si doresc la Iasi. credeti ca am sanse?
A răspuns pe 20.07.2011, ora 09:51
Irynuka #4
Si eu vreau la drept...
A răspuns pe 21.07.2011, ora 10:05