Sari la conținut

adaiulica

A întrebat pe 19.07.2011, la 19:40

salut....ma ajuta cineva??? este cineva care a intrat in domeniul economic?? ce medie si ce oras? ms mult...

Răspunsuri (5)

johncsmd #1
Salut !
Acceseaza rubrica studenti, alege un centru universitar, si jos sunt afisate listele celor admisi anul trecut, si incearca sa-i gasesti si sa afle de la ei cite ceva.
Eu sunt student la Constanta,Inginerie navala si nu cunosc persoane de la economie,deci incearca asa cum ti-am zis,sper sa te ajute,succes !
A răspuns pe 19.07.2011, ora 22:52
crinna #2
Zi-ne tu ce medii ai!
A răspuns pe 20.07.2011, ora 06:22
adaiulica #3
eu am 9.16 pe 3 ani...si 8.25 de bac
A răspuns pe 20.07.2011, ora 11:46
Amely #4
Eu am fost admisa anul trecut la Universitatea Babes-Bolyai din Cluj-Napoca,specializare contabilitate,am avut 9,6 pe 3 ani de studiu si 9,5 la BAC
A răspuns pe 21.07.2011, ora 14:01
adaiulica #5
aha...la tn e mult mai mare media....
A răspuns pe 21.07.2011, ora 20:15