iziumchik
A întrebat pe 19.07.2011, la 20:49
da cine este asta Sleahtitki? si chiar se va incepe de pe 31 iulie si va dura pina pe 8 august? eu am mers la consulatul de la cahul findca locuiesc la doi pasi de el si nu imi este greu sa intreb in fiecare zi...am intrebat si mi sa spus ca dupa 25 iulie vor fi afisate pe panou listele si tot ceea ce tine de facultate...
Răspunsuri (4)
crinna
#1
Da unde traiesti, de nu stii cine este domnul?
A răspuns pe 20.07.2011, ora 06:21
sweet_melody
#2
Ministrul Invatamintului...
A răspuns pe 20.07.2011, ora 12:51
dizseh
#3
uite daca gasesti raspuns la ceia ce ai scris u as dori sa fiu si eu la curent referitor la anbasada de la cahul
A răspuns pe 20.07.2011, ora 12:58
iziumchik
#4
am inteles...ma bucur ca port si eu numele asta de familie...
A răspuns pe 20.07.2011, ora 22:42