roman.v
A întrebat pe 19.07.2011, la 21:00
cum credeti as putea intra sa invat la romania cu madia .8.50 la bursa?
Răspunsuri (4)
Alinutsa
#1
da
A răspuns pe 19.07.2011, ora 21:45
roman.v
#2
da sunt doar 800 de locuri anu acesta
A răspuns pe 19.07.2011, ora 22:04
crinna
#3
La ce vrei sa aplici in Ro?
A răspuns pe 20.07.2011, ora 06:19
roman.v
#4
as vrea economik..sau comertz
A răspuns pe 20.07.2011, ora 12:20