Dorinel
A întrebat pe 19.07.2011, la 21:51
cine este inteersat de farmaceutica sau de managem,ent si administrare, im poate spune ine cunoaste cums ecalucleaza media.. in principiu am gasit pe siteul facultati insa nu stiu daca e chiar acea formula de care trebie sa a conduc..?!
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.