Revina
A întrebat pe 20.07.2011, la 04:50
Si totusi nu mai inteleg admiterea in Romania prin consulatul din Balti e de pe 21-31 iulie sau 31 iulie-8 august??
Răspunsuri (1)
Kamaz
#1
se incepe de pe 16 august
A răspuns pe 21.07.2011, ora 10:18