barby
A întrebat pe 20.07.2011, la 06:53
Acordul scris al parintilor/tutorelui pentru inscrierea elevului/elevei la concursul de admitere in Romania (declaratie notariala);
declara.ia notariala a parintelui (tutorelui legal) privind .colarizarea in Romania a elevului (ei) minor(e)
Trebuie de facut aceste 2 documente..sau doar 1 ?
imi spune cineva concret ce trebuie ..va roggggggg. ms mult =**
declara.ia notariala a parintelui (tutorelui legal) privind .colarizarea in Romania a elevului (ei) minor(e)
Trebuie de facut aceste 2 documente..sau doar 1 ?
imi spune cineva concret ce trebuie ..va roggggggg. ms mult =**
Răspunsuri (1)
Alinutsa
#1
eu am doar o declaratie..
chiar nu stiu raspuns la intrebarea ta..
chiar nu stiu raspuns la intrebarea ta..
A răspuns pe 20.07.2011, ora 07:36