Sari la conținut

Tan4yk

A întrebat pe 20.07.2011, la 07:21

E necesar la consulat sa prezentam si diploma de bacalaureat in original cand vom trimite pachetul de documente?

Răspunsuri (4)

crinna #1
Nu, trebuie legalizata la notar.
A răspuns pe 20.07.2011, ora 07:22
Tan4yk #2
pai am legalizat totul, dar am auzit ca diploma trebuie doar sa o aratam la ambasada si trimitem copia legalizata
A răspuns pe 21.07.2011, ora 17:36
marisa92 #3
de unde 'ai auzit' ?!
A răspuns pe 21.07.2011, ora 18:56
butterfly #4
Nu e asa, Tan4yk, nu trebuie, si eu m-am interesat de asta. Asa ca depunneti aici fara griji. Sa fim realisti, nu toti dintre noi vor fi admisi in Ro, prin urmare e logic ca vrem sa ne asiguram cu un loc ''caldutz'' la universitate pentru noi, asa ca depunem si aici.
A răspuns pe 21.07.2011, ora 20:11