Sari la conținut

liviu2011

A întrebat pe 20.07.2011, la 07:25

da diploma de bacalaureat va trebui sa o aratam?sau nu o vom lua deloc la consulat???

Răspunsuri (1)

crinna #1
Actele in original nu trebuie!
A răspuns pe 20.07.2011, ora 07:39