liviu2011
A întrebat pe 20.07.2011, la 07:25
da diploma de bacalaureat va trebui sa o aratam?sau nu o vom lua deloc la consulat???
Răspunsuri (1)
crinna
#1
Actele in original nu trebuie!
A răspuns pe 20.07.2011, ora 07:39