liviu2011
A întrebat pe 20.07.2011, la 07:34
31 iulie cade duminica precis ca de pe 31 se incepe admiterea?si cum sa inteleg in toate consulatele la balti,chisinau,cahul,depunerea actelor se va desfasura de pe 31-8 august.??????
Răspunsuri (10)
crinna
#1
Nu conteaza daca e in zi de weekend.
A răspuns pe 20.07.2011, ora 07:40
marisa92
#2
dar de unde cunosti data admiterii?
A răspuns pe 20.07.2011, ora 08:12
glucida
#3
da, de unde?, e indikat undeva data admiterii?
A răspuns pe 20.07.2011, ora 08:22
Lory
#4
mai priviți știrile lume!...la cahul pe 31..la Chișinău pe 8, iar la Bălți pe 16 )) http://m.protv.md/#!/stiri/social/start-admiterii-la-studii-in-romania-vezi-aici-unde-poti-depune.html
A răspuns pe 20.07.2011, ora 09:05
mya
#5
este indicat undeva in metodologie
A răspuns pe 20.07.2011, ora 09:17
stargame
#6
o sa avem la dispozitie numai o zi ca sa depunem documentele, la cahulu?
A răspuns pe 20.07.2011, ora 10:46
glucida
#7
se pare ca da, dar problema e ka pe cei din alte regiuni dekit sud, ii redirektionau la kis, si balti...
A răspuns pe 20.07.2011, ora 11:20
stargame
#8
caro4 o casa si cu admiterea asta....pipetz...:(
A răspuns pe 20.07.2011, ora 13:30
stargame
#9
ma insichipui ce o sa fie la ambasada duminica....
A răspuns pe 20.07.2011, ora 13:31
greeny
#10
adica daca nu esti de la sud nu poti da la cahul dosarul?
A răspuns pe 20.07.2011, ora 20:23