Sari la conținut

liviu2011

A întrebat pe 20.07.2011, la 07:34

31 iulie cade duminica precis ca de pe 31 se incepe admiterea?si cum sa inteleg in toate consulatele la balti,chisinau,cahul,depunerea actelor se va desfasura de pe 31-8 august.??????

Răspunsuri (10)

crinna #1
Nu conteaza daca e in zi de weekend.
A răspuns pe 20.07.2011, ora 07:40
marisa92 #2
dar de unde cunosti data admiterii?
A răspuns pe 20.07.2011, ora 08:12
glucida #3
da, de unde?, e indikat undeva data admiterii?
A răspuns pe 20.07.2011, ora 08:22
Lory #4
mai priviți știrile lume!...la cahul pe 31..la Chișinău pe 8, iar la Bălți pe 16 )) http://m.protv.md/#!/stiri/social/start-admiterii-la-studii-in-romania-vezi-aici-unde-poti-depune.html
A răspuns pe 20.07.2011, ora 09:05
mya #5
este indicat undeva in metodologie
A răspuns pe 20.07.2011, ora 09:17
stargame #6
o sa avem la dispozitie numai o zi ca sa depunem documentele, la cahulu?
A răspuns pe 20.07.2011, ora 10:46
glucida #7
se pare ca da, dar problema e ka pe cei din alte regiuni dekit sud, ii redirektionau la kis, si balti...
A răspuns pe 20.07.2011, ora 11:20
stargame #8
caro4 o casa si cu admiterea asta....pipetz...:(
A răspuns pe 20.07.2011, ora 13:30
stargame #9
ma insichipui ce o sa fie la ambasada duminica....
A răspuns pe 20.07.2011, ora 13:31
greeny #10
adica daca nu esti de la sud nu poti da la cahul dosarul?
A răspuns pe 20.07.2011, ora 20:23