lilik
A întrebat pe 20.07.2011, la 07:42
da ce pe 31 iulie care e duminica se poate de dus documentele sau abia de pe 1 iulie de luni?
Răspunsuri (3)
crinna
#1
Conteaza daca e duminica, sau luni?:P
A răspuns pe 20.07.2011, ora 07:46
inga.boghean
#2
asta mii interesant si mie vor primi cineva duminica documentele?:)
A răspuns pe 20.07.2011, ora 09:34
dizseh
#3
nu stiu dar imi e interesant si mie acest lucru
A răspuns pe 20.07.2011, ora 13:06