speranta
A întrebat pe 20.07.2011, la 09:04
salut! imi poate spune cineva,ce document mai este si "adeverinta de absolvire a liceului"??? pleasee..!
Răspunsuri (3)
Pollynush
#1
:D documentul ala care ti-l da dupa ce dai bacul...xD))
A răspuns pe 20.07.2011, ora 11:21
dizseh
#2
acesta e diploma cu notele de la bak + notele medii generala a clasei X-XII
A răspuns pe 20.07.2011, ora 13:01
speranta
#3
mm...pe langa diploma mai este si aceasta adeverinta in metodologie...dar daca asta e diploma..mersi mult!
A răspuns pe 20.07.2011, ora 16:45