inguta
A întrebat pe 20.07.2011, la 11:43
va faceti testul sida sau nu?
Răspunsuri (6)
Lilika_kisss
#1
Da
A răspuns pe 20.07.2011, ora 11:55
milocik
#2
da
A răspuns pe 20.07.2011, ora 12:12
dizseh
#3
Da desigur mi lam facut deja, cu toate ca in unele universitati nu se cere dar mai bine sa il ai dat :)
A răspuns pe 20.07.2011, ora 12:27
stargame
#4
asta se refera la toti? adika si la cei care inca nau depasit virsta de 17/18 ani..?
A răspuns pe 20.07.2011, ora 13:28
crinna
#5
Nu e nevoie de testul de sida, doar daca veti fi admisi, in cazul acesta va trebui la universitate.
Si inca cv, ce e scris in metodologie, aceea faceti si nu executati doar din auzite!:P
Si inca cv, ce e scris in metodologie, aceea faceti si nu executati doar din auzite!:P
A răspuns pe 20.07.2011, ora 14:57
nata12
#6
da
A răspuns pe 21.07.2011, ora 07:58