Lilika_kisss
A întrebat pe 20.07.2011, la 11:52
VA ROG MULT AJUTATI-MA...Stiu ca au inceput admiterile la Universitatea Dunarea de Jos,spuneti-mi va rog de ce documente am nevoie pentru a participa la concursul de inscriere?
Răspunsuri (1)
dizseh
#1
cred ca tot acestea ca si la Romania, am o intrebare la tine daca inscrierea se efectueaza prin ambasada sau nu ?
daca ai skipe poti sa imi dai raspunsul pe iurka92
daca ai skipe poti sa imi dai raspunsul pe iurka92
A răspuns pe 20.07.2011, ora 13:04