Sari la conținut

Sandi

A întrebat pe 20.07.2011, la 13:33

http://play.md/video/7a57e15b-3bcb-4236-ae64-672e7be84267

nu mai inteleg nimic ! in metodologie incepe scrie ca admiterea incepe pe 31 iulie - 8 august !

la stirile pro-tv spune altc ceva ! (priviti link-ul de mai sus )

lasati raspunsurilie si parerile voastre !

Răspunsuri (3)

marisa92 #1
eu zic ca cel mai sigur ar fi sa mergi si sa intrebi direct la Consulat. eu asa voi face :)
A răspuns pe 20.07.2011, ora 14:07
Kamaz #2
la stirile protv spune:''tinerii din sudul tarii vor depune actele la Cahul in 31 iulie, cei din centru pe 8 august, iar cei din nord pe 16 augus''. ce nu-i clar?!
A răspuns pe 21.07.2011, ora 10:14
Sandi #3
tu citeste metodologia ! si sa vezi diferenta !
A răspuns pe 21.07.2011, ora 12:15