marisa92
A întrebat pe 20.07.2011, la 14:05
cine cunoaste, ajutati-ma va rog, in ce consta forma medicala pe care trebuie sa o prezentam pentru depunerea actelor la invatamintul universitar, am inteles ca difera de cea ce se face la noi. mersi anticipat!
Răspunsuri (1)
crinna
#1
Nu difera.
A răspuns pe 20.07.2011, ora 15:44