Sari la conținut

marisa92

A întrebat pe 20.07.2011, la 14:05

cine cunoaste, ajutati-ma va rog, in ce consta forma medicala pe care trebuie sa o prezentam pentru depunerea actelor la invatamintul universitar, am inteles ca difera de cea ce se face la noi. mersi anticipat!

Răspunsuri (1)

crinna #1
Nu difera.
A răspuns pe 20.07.2011, ora 15:44