Sari la conținut

marisa92

A întrebat pe 20.07.2011, la 14:21

daca toate raspunsurile sunt in metodologie, atunci de ce e invadata rubrica "Intrebari-raspunsuri"? :)

eu personal as vrea sa cream acest grup! daca cineva e de-acord cu mine atunci let's do it :)

Răspunsuri (22)

marisa92 #1
oops..asta de fapt era raspunsul ptr whitefenix.
A răspuns pe 20.07.2011, ora 14:22
barby #2
eu una..sunt deacord)
A răspuns pe 20.07.2011, ora 14:30
marisa92 #3
lasa-mi ID tau de skype sa te adaog in grup:)
A răspuns pe 20.07.2011, ora 14:33
barby #4
fr0zen_star
A răspuns pe 20.07.2011, ora 14:36
Alinutsa #5
dau si eu id meu in caz ca o sa vorbim si despre studii preuniversitare?
A răspuns pe 20.07.2011, ora 14:51
marisa92 #6
despre studii preuniversitare inclusiv
A răspuns pe 20.07.2011, ora 14:55
barby #7
da..eu tot la studii preuniversitare)
A răspuns pe 20.07.2011, ora 14:56
milocik #8
parazito4ka1
A răspuns pe 20.07.2011, ora 15:05
whitefenix #9
A intrebat: marisa92 pe 20.07.2011, la 17:21

e invadat aceasta rubrica deoarece la toti ii este lene sa o citeasca. trebuie sa iai in conferinta aceasta macar unul care a citit metodologia capoi sa poata cnv sa raspunda) la toate intebraRIle din conferinta)
A răspuns pe 20.07.2011, ora 15:09
Alinutsa #10
alina123477
A răspuns pe 20.07.2011, ora 15:17
Lory #11
loredana0244..))
A răspuns pe 20.07.2011, ora 15:38
marisa92 #12
whitefenix, eu am citit metodologia admiterii, toata. dar oricum apar intrebari! mai bine sa fii informat bine din timp decat sa dai in bara mai apoi...
A răspuns pe 20.07.2011, ora 16:31
ludmila_11 #13
ludmyla_11
A răspuns pe 20.07.2011, ora 19:13
lymc #14
bratvolk, am citit si eu, dar am unele intrebari in privinta la depunere...
A răspuns pe 20.07.2011, ora 19:15
lymc #15
bratvolk - id meu de skype
A răspuns pe 20.07.2011, ora 19:15
PiSLa #16
crazys_soccer id meu de skype ...
A răspuns pe 20.07.2011, ora 20:25
nata12 #17
natasha_lupan
A răspuns pe 21.07.2011, ora 07:56
mentu #18
mentu.
A răspuns pe 21.07.2011, ora 14:35
michelle #19
like_a_chokolate
A răspuns pe 21.07.2011, ora 15:29
marisa92 #20
Mentu nu te putem gasi.
cauta tu in skype mariana.jurja
A răspuns pe 21.07.2011, ora 15:35
kokolulu #21
alinutza_92_n
A răspuns pe 21.07.2011, ora 16:48
kokolulu #22
alinutza_92_n
A răspuns pe 21.07.2011, ora 16:48