marisa92
A întrebat pe 20.07.2011, la 14:21
daca toate raspunsurile sunt in metodologie, atunci de ce e invadata rubrica "Intrebari-raspunsuri"? :)
eu personal as vrea sa cream acest grup! daca cineva e de-acord cu mine atunci let's do it :)
eu personal as vrea sa cream acest grup! daca cineva e de-acord cu mine atunci let's do it :)
Răspunsuri (22)
marisa92
#1
oops..asta de fapt era raspunsul ptr whitefenix.
A răspuns pe 20.07.2011, ora 14:22
barby
#2
eu una..sunt deacord)
A răspuns pe 20.07.2011, ora 14:30
marisa92
#3
lasa-mi ID tau de skype sa te adaog in grup:)
A răspuns pe 20.07.2011, ora 14:33
barby
#4
fr0zen_star
A răspuns pe 20.07.2011, ora 14:36
Alinutsa
#5
dau si eu id meu in caz ca o sa vorbim si despre studii preuniversitare?
A răspuns pe 20.07.2011, ora 14:51
marisa92
#6
despre studii preuniversitare inclusiv
A răspuns pe 20.07.2011, ora 14:55
barby
#7
da..eu tot la studii preuniversitare)
A răspuns pe 20.07.2011, ora 14:56
milocik
#8
parazito4ka1
A răspuns pe 20.07.2011, ora 15:05
whitefenix
#9
A intrebat: marisa92 pe 20.07.2011, la 17:21
e invadat aceasta rubrica deoarece la toti ii este lene sa o citeasca. trebuie sa iai in conferinta aceasta macar unul care a citit metodologia capoi sa poata cnv sa raspunda) la toate intebraRIle din conferinta)
e invadat aceasta rubrica deoarece la toti ii este lene sa o citeasca. trebuie sa iai in conferinta aceasta macar unul care a citit metodologia capoi sa poata cnv sa raspunda) la toate intebraRIle din conferinta)
A răspuns pe 20.07.2011, ora 15:09
Alinutsa
#10
alina123477
A răspuns pe 20.07.2011, ora 15:17
Lory
#11
loredana0244..))
A răspuns pe 20.07.2011, ora 15:38
marisa92
#12
whitefenix, eu am citit metodologia admiterii, toata. dar oricum apar intrebari! mai bine sa fii informat bine din timp decat sa dai in bara mai apoi...
A răspuns pe 20.07.2011, ora 16:31
ludmila_11
#13
ludmyla_11
A răspuns pe 20.07.2011, ora 19:13
lymc
#14
bratvolk, am citit si eu, dar am unele intrebari in privinta la depunere...
A răspuns pe 20.07.2011, ora 19:15
lymc
#15
bratvolk - id meu de skype
A răspuns pe 20.07.2011, ora 19:15
PiSLa
#16
crazys_soccer id meu de skype ...
A răspuns pe 20.07.2011, ora 20:25
nata12
#17
natasha_lupan
A răspuns pe 21.07.2011, ora 07:56
mentu
#18
mentu.
A răspuns pe 21.07.2011, ora 14:35
michelle
#19
like_a_chokolate
A răspuns pe 21.07.2011, ora 15:29
marisa92
#20
Mentu nu te putem gasi.
cauta tu in skype mariana.jurja
cauta tu in skype mariana.jurja
A răspuns pe 21.07.2011, ora 15:35
kokolulu
#21
alinutza_92_n
A răspuns pe 21.07.2011, ora 16:48
kokolulu
#22
alinutza_92_n
A răspuns pe 21.07.2011, ora 16:48