Sari la conținut

Dorinel

A întrebat pe 20.07.2011, la 18:58

Salut , cine cuoaste , spuneti-mi va rog, dupa ce formula trebuie sama conduc casa af;u media pentru facultati, dup;a media scrise pe saitul facultailor? sau este o alta medie.,..?!

Răspunsuri (2)

Dorinel #1
P. s. formula, mascuzati...
A răspuns pe 20.07.2011, ora 19:01
niusa #2
citeste metodologia
A răspuns pe 21.07.2011, ora 07:07