Sari la conținut

TiNa4kA

A întrebat pe 20.07.2011, la 19:18

Speneti-mi si mie va rog ce e aia bonificatie,si cum se calculeaza la media de admitere...astept rs

Răspunsuri (2)

Sandi #1
citeste metodologia
A răspuns pe 20.07.2011, ora 20:26
niusa #2
anexa nr.3 din metodologie
A răspuns pe 21.07.2011, ora 07:09