TiNa4kA
A întrebat pe 20.07.2011, la 19:18
Speneti-mi si mie va rog ce e aia bonificatie,si cum se calculeaza la media de admitere...astept rs
Răspunsuri (2)
Sandi
#1
citeste metodologia
A răspuns pe 20.07.2011, ora 20:26
niusa
#2
anexa nr.3 din metodologie
A răspuns pe 21.07.2011, ora 07:09