Sari la conținut

dimcikG

A întrebat pe 20.07.2011, la 21:02

salut tuturor///spunetii daca sunt cineva care doresc sa depuie in Sibiu,la ce fac. si ce medie aveti????????mrss mult!!!

Răspunsuri (1)

cepavick #1
Eu,tu la ce facultate vrei?
A răspuns pe 21.07.2011, ora 21:18