Sari la conținut

ludmila_11

A întrebat pe 21.07.2011, la 07:25

cine ce stie despre caminile studentesti? conditii?
merci mult

Răspunsuri (3)

marisa92 #1
am o prietena in Petrosani. zice ca in camine sunt conditii foarte bune! au si masina de spalat, iar ea sta doar cu o fata. :)
A răspuns pe 21.07.2011, ora 08:49
Pierro #2
Per ansamblu, condiţiile sunt de la bune la foarte bune, dar mai sunt şi excepţii.
A răspuns pe 21.07.2011, ora 12:12
ludmila_11 #3
merci pentru raspunsuri :)
A răspuns pe 21.07.2011, ora 15:32