ludmila_11
A întrebat pe 21.07.2011, la 07:25
cine ce stie despre caminile studentesti? conditii?
merci mult
merci mult
Răspunsuri (3)
marisa92
#1
am o prietena in Petrosani. zice ca in camine sunt conditii foarte bune! au si masina de spalat, iar ea sta doar cu o fata. :)
A răspuns pe 21.07.2011, ora 08:49
Pierro
#2
Per ansamblu, condiţiile sunt de la bune la foarte bune, dar mai sunt şi excepţii.
A răspuns pe 21.07.2011, ora 12:12
ludmila_11
#3
merci pentru raspunsuri :)
A răspuns pe 21.07.2011, ora 15:32