inguta
A întrebat pe 21.07.2011, la 08:38
Stie cineva, cu referire la redobindirea cetateniei, daca numele persoanei trebuie sa apara in Ordine Anc, exact in ordinul din ziua in care s-a examinat dosarul? sau nu e neaparat?
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.