Sari la conținut

marisa92

A întrebat pe 21.07.2011, la 08:59

Buna! cine mai doreste sa invete la UMF din Iasi, facultatea medicina dentara? Raspundeti-mi pls, cred ca avem despre ce discuta:)

Răspunsuri (18)

adaiulica #1
salut....eu as putea aplica acola...dar nu cred ca am sanse.....de aceia vreau sa vad si ceilalti ce medii au...tu ce medii ai pe 3 ani? dar la bac?
A răspuns pe 23.07.2011, ora 09:47
marisa92 #2
la BAC - 9,75 ; pe 3 ani - 9,57.
si tu?
A răspuns pe 23.07.2011, ora 15:58
whitefenix #3
marisa92 nu ai sanse majoritatea aici avem 10 pe linie
A răspuns pe 23.07.2011, ora 16:05
marisa92 #4
poate.. dar eu vreau sa imi incerc totusi norocul :)
A răspuns pe 23.07.2011, ora 16:06
crinna #5
Ai sanse marisa92, bafta!
Iar cei ce se lauda cu 10 pe linie, n-au decat:)
A răspuns pe 23.07.2011, ora 16:13
whitefenix #6
glumesc)...mediile nu sunt cine stie ce dar concurenta anul asta va fi supra--
mai ales la medicina...fiecare al 2 care a dat la Chisinau doreste si in RO....dar cereri acolo sunt in jur de 700
A răspuns pe 23.07.2011, ora 16:14
marisa92 #7
apropo, whitefenix, 10 pe linie te referi la BAC ,nu? si care ti-e media generala ?
A răspuns pe 23.07.2011, ora 16:15
marisa92 #8
Crina, multumesc :) bafta si tie ;)
A răspuns pe 23.07.2011, ora 16:16
crinna #9
;), apropo ai fost la profil real?
A răspuns pe 23.07.2011, ora 16:17
marisa92 #10
nu :D in cls 10-a aveam alte planuri de viitor. :D tu tot la medicina vrei?
A răspuns pe 23.07.2011, ora 16:20
crinna #11
Clar, nu la medicina:)
A răspuns pe 23.07.2011, ora 16:51
whitefenix #12
cine a zis k eu am 10 pe linie) e sunt asa elev mediu...
A răspuns pe 23.07.2011, ora 17:08
whitefenix #13
marisa eu de ex sa avut peste 9.5 as da oriunde,nu mas teme de nimic,...insa ce sa facem bacul nea rupt anul asta....
A răspuns pe 23.07.2011, ora 17:11
marisa92 #14
singur ai zis : "majoritatea aici avem 10 pe linie "

ai dreptate.. daca ai fi avut peste 9.5 cunosteai si normele ortografice :P
A răspuns pe 23.07.2011, ora 17:49
whitefenix #15
marisa
peste 2 min am scris ca am glumit...dar asta nu importa,fiecare intelege gluma in felul sau...


Ti-as zice cv dar nu doresc sa ma mai cert si cu tn..eu normele ortografice le cunosc destul de bine..еу пе нет скриу кум вряу...ши ну ай че cэ мэ коректезь. Дака ай куноаште нормеле ай ынчепе пропозицииле ку мажускулэ

succes
A răspuns pe 23.07.2011, ora 18:01
marisa92 #16
haha ma bucur fenix! cu un agramat in minus la noi in tara, pur si simplu mmiiinuunnnaaaat:))) si nimeni nu se cearta:P
A răspuns pe 23.07.2011, ora 18:11
butterfly #17
marisa, chiar ca whitefenix a glumit, mai reciteste o data tot ce e scris aici si nu scoate scintei*****
A răspuns pe 24.07.2011, ora 15:41
marisa92 #18
a vrut sa ma provoace mai degraba, si eu i-am rasp exact la fel. insa tu ai face bine daca nu te-ai baga in discutii straine. intrebarea mea se referea cu totul si cu totul la altceva!
A răspuns pe 24.07.2011, ora 16:54