milocik
A întrebat pe 21.07.2011, la 12:21
Buna! vreau sa zic despre data depunerii documentelor, numai eu una am vazut negru pe alb scris 31-8 august?de unde protv a luat ca admiterea o s prelungeasca asa de mult timp!!! cineva o vazut in metodologie data de 31 -16 sau chiar mai mult? cei cu asta?poate om ajunge la facultate prin noiembrie!! dar cei care vor s incerce din al doilea tur ,tac!anul acesta nu este bine organizata admiterea! parerea mea.
Răspunsuri (4)
cris22
#1
da, corect. admiterea e de pe 31 iulie pana pe 8 august. azi am confirmat si la consulat :D iar rezultatele se afiseaza pe 20 august. probabil se va face si un al doilea tur, pt ca universitatile inca sunt in cautare de studenti. de aceea metodologia a aparut mai tarziu, pt ca dupa rezultatele de la bac din romania, ne-au fost oferite mai multe locuri. nu trebuie sa ne mai panicam, asteptam deja 31 iulie :)
A răspuns pe 21.07.2011, ora 16:11
milocik
#2
precis de pe 31 ?? la toate centrele de primire documentelor?
A răspuns pe 21.07.2011, ora 18:07
barby
#3
daa)
Perioada de depunere a documentelor este 31 iulie – 8 august 2011, actele se vor primi la Consulatele României din Cahul, Bălți și Chișinău!
Perioada de depunere a documentelor este 31 iulie – 8 august 2011, actele se vor primi la Consulatele României din Cahul, Bălți și Chișinău!
A răspuns pe 21.07.2011, ora 18:37
butterfly
#4
Da, la toate centrele, dar intrebarea corecta ar fi : IN ACELASI TIMP LA TOATE CELE 3 CONSULATE? SAU PE RIND? In ceilalti ani a fost pe rind.
A răspuns pe 21.07.2011, ora 20:15