dizseh
A întrebat pe 21.07.2011, la 12:52
Salut sunt curios sa aflu cine doreste in Ro sa depuna documentele la Studii Economice la facultatea Economica si ce medie avezi la Bac si pe 3 ani de liceu .
Răspunsuri (0)
Niciun răspuns până acum.