Sari la conținut

Cris_e

A întrebat pe 21.07.2011, la 18:28

cine doreste in Romania la medicina?? scrieti va rog in ce orase...

Răspunsuri (4)

marisa92 #1
eu vreau, la Iasi. tu la ce facultate anume?
A răspuns pe 21.07.2011, ora 18:52
cepavick #2
Eu vreau la Cluj,stoma!
A răspuns pe 21.07.2011, ora 21:10
Cris_e #3
eu la stomatologie....la iasi....cine inca o sa aplice la med?
apropo ce medie aveti(to marisa92 & cepavick)
A răspuns pe 22.07.2011, ora 08:11
adaiulica #4
dar ce medii aveti pe 3 ani si de bac??? este cineva care e deja la medicina? cu ce medii ati intrat? ms anticipat
A răspuns pe 23.07.2011, ora 09:44