Sari la conținut

dizseh

A întrebat pe 21.07.2011, la 19:19

Salut sunt curios sa aflu cine doreste in Ro sa depuna documentele la Studii Economice la facultatea Economica si ce medie avezi la Bac si pe 3 ani de liceu .

Răspunsuri (4)

adaiulica #1
salut...eu mi-as dori sa depun in domeniul economic...dar nustiu ce sanse am...am o medie pe 3 ani de 9.16 iar bacul cu 8.25 tu?
A răspuns pe 21.07.2011, ora 20:04
alin4ik #2
eu tot depun la economie.am media pe 3 ani 9,75 iar la bac 9,5...tu cat ai???
A răspuns pe 22.07.2011, ora 10:30
adaiulica #3
alin4ik...tu unde vrei sa depui si ce specializare?
A răspuns pe 22.07.2011, ora 11:33
dizseh #4
am media al bak de 8.25 dar 3 ani de 8.5
A răspuns pe 23.07.2011, ora 14:03