massachusetts
A întrebat pe 22.07.2011, la 06:11
Vă rog mult de tot să mă ajutaţi . Vă explic care e situaţia .
Cererea de înscriere în concursc conţine rubrici cu prenumele părinţilor . Tatăl meu este decedat . În rubrica "Tata" las liber şi atât , completez cu "#" toate spaţiile sau ce să fac ? Şi dacă las liber , trebuie cumva certificat de deces pentru a confirma ?! Mulţumesc !
Cererea de înscriere în concursc conţine rubrici cu prenumele părinţilor . Tatăl meu este decedat . În rubrica "Tata" las liber şi atât , completez cu "#" toate spaţiile sau ce să fac ? Şi dacă las liber , trebuie cumva certificat de deces pentru a confirma ?! Mulţumesc !
Răspunsuri (3)
crinna
#1
Ii scrii numele, chiar daca e decedat.
A răspuns pe 22.07.2011, ora 08:27
marisa92
#2
da, trebuie sa ai certificatul de deces ptr a confirma!!
A răspuns pe 23.07.2011, ora 16:12
americangirl
#3
nu e nevoe de nici un certificat....scrii pur si siplu numele,,,k nu te intreba nimeni ce este cu el....
A răspuns pe 23.07.2011, ora 18:45