milsami
A întrebat pe 22.07.2011, la 07:01
va rog frumos ,,imi spune cineva in metodologie screi ka actele se depun de pe 31 pin pe 8 august in consulatele de la kahul,balti si chisinau!!!,,la toate odata sau pe rind ,,eu am sunat la consul la balti si miau spus k ei primesk pe data de 1 si 2 august,,,deci e o anumita ordine!!!eu sunt din zona centrala si vreau sa stiu precis cind vom putea depune documentele precis la consulatul de la kisinau!??????????
Răspunsuri (9)
ninutsika
#1
eu chiar azi am fost la ambasada din Chisinau si a spus ca noi de pe 8 august ...mai intiti depun cei din Balti, Cahul apoi Chisinau, pe rind se face ....cite 6 zile dureaza admiterea in fiecare localitate
A răspuns pe 22.07.2011, ora 08:49
lencik2
#2
Salut!La Chişinău, dosarele se depun pe strada Vlaicu Pârcălab nr. 39, în sediul fostului Consulat al României, în zilele de 3 august 2011 între orele 9.30 – 18.00
4 august 2011 între orele 9.30 – 18.00
5 august între orele 9.30 – 18.00
6 august între orele 9.30 – 15.00.
4 august 2011 între orele 9.30 – 18.00
5 august între orele 9.30 – 18.00
6 august între orele 9.30 – 15.00.
A răspuns pe 22.07.2011, ora 10:57
lencik2
#3
Aceasta informatie este luata de pe situl Ambasadei Rominiei de la Chisinau!!!Vreti sa va convingeti,intrati si cititi,si ve-ti vedea si cind va avea loc depunerea si in Cahul si Balti!
Bafta la toti,si nu ascultati niste presupuneri de-ale cuiva!!!
Bafta la toti,si nu ascultati niste presupuneri de-ale cuiva!!!
A răspuns pe 22.07.2011, ora 11:01
Sandi
#4
lencik2 , copie te rog link-u si posteazal la intrebarea asta !
A răspuns pe 22.07.2011, ora 11:49
crinna
#5
http://chisinau.mae.ro/index.php?lang=ro&id=127179
A răspuns pe 22.07.2011, ora 11:54
Sandi
#6
bravo :)
A răspuns pe 22.07.2011, ora 12:12
crinna
#7
;)
A răspuns pe 22.07.2011, ora 12:15
lencik2
#8
http://www.edu.ro/index.php/articles/15476
A răspuns pe 22.07.2011, ora 16:14
lencik2
#9
Sorry,nu acesta e lincul,e acela de sus,al lui crinna!Succese!!!
A răspuns pe 22.07.2011, ora 16:17