TiNa4kA
A întrebat pe 22.07.2011, la 12:58
Sa dea Domnul sa reusim toti sa fim admisi...succes tuturor!!!
Răspunsuri (8)
PiSLa
#1
Mdea .... succes si tie :)
A răspuns pe 22.07.2011, ora 15:08
whitefenix
#2
Poate Basescu ar mai adauga vreo 2000 de locuri daca suntem asa multi...
A răspuns pe 22.07.2011, ora 15:20
whitefenix
#3
Poate Basescu ar mai adauga vreo 2000 de locuri daca suntem asa multi...
A răspuns pe 22.07.2011, ora 15:20
crinna
#4
Romania si asa acorda atatea locuri de-a lungul anilor, toate cheltuielile fiind din bugetul statului roman, nu va tanguiti, ca nici astea nu o sa va fie date!>:P
A răspuns pe 22.07.2011, ora 15:55
TiNa4kA
#5
Cite sunt acordate atitea sunt.si kum se zice ce-i al nostru e pus deoparte...deci, succes tuturor !!!
A răspuns pe 22.07.2011, ora 18:09
butterfly
#6
Tina4ka, sper ca asta e al meu, si vreau sa-l iau dintr-o parte si sa mi-l pun in fatza. ;)
A răspuns pe 22.07.2011, ora 19:55
butterfly
#7
Da, Domnul sa ne ajute! Bafta tuturor!
A răspuns pe 22.07.2011, ora 19:56
natalita_525
#8
Daca ne e scris sa fim admisi atunci asa va fi!!!Bafta tuturor!!!
A răspuns pe 23.07.2011, ora 13:45