mere_lica
A întrebat pe 22.07.2011, la 14:48
buna , sunt la facultate la ro la cu taxa si as vrea sa stiu dac mai pot face una la buget , as putea da si eu actele la ambasada p-u a mai face o facultate la buget? treb oare sa arat vre-un act precum ca sunt la cu taxa la prima facultate?mc
Răspunsuri (1)
americangirl
#1
shi eu sint in situatia ta....pregatesti exact aceleasi acte ca shi cei care depun akuma......doar ca in cerere scrii k mai esty studenta la o faculta,cu taxa sau fara...:)))))bafta
A răspuns pe 23.07.2011, ora 18:34