Lory
A întrebat pe 22.07.2011, la 19:00
Trebuie sa facem copie legalizata la testul Hiv-Sida,sau nu este obligator?)
Răspunsuri (5)
vikkkusea
#1
prima data aud asa ceva, de testul HIV SIDA..))) pentru asta este certificatul medical in care este scrisa starea sanatatii. Apropo, certificatul medical trebuie legalizat la notar.
A răspuns pe 22.07.2011, ora 19:11
butterfly
#2
Lory, daca ai deja testul, nu fa copia legalizata, k el nu e necesar acum, poate fi necesar doar dupa anuntarea rezultatelor.
A răspuns pe 22.07.2011, ora 19:49
Lory
#3
mersi mult!..)
A răspuns pe 22.07.2011, ora 20:28
butterfly
#4
Succes!
A răspuns pe 23.07.2011, ora 05:50
irina.bistritchi
#5
Mai bine iti faci o copie legalizata, ca sa te asiguri. Copia o prezinti la dosar acum (intrucat certificatul SIDA este obligatoriu pentru studiile in Romania), iar originalul il vei prezenta deja la facultate cand vei fi admis.
A răspuns pe 23.07.2011, ora 19:24