Sari la conținut

vikkkusea

A întrebat pe 22.07.2011, la 19:08

salut imi poate spune cineva sigur, daca este nevoie de acordul scris al ambilor parinti autentificat la notar.. pentru studii de licenta in RO ?multumesc

Răspunsuri (4)

miha20 #1
Sa fim seriosi..daca optezi pentru studii de licenta, inseamna ca ai deja cel putin 18 ani impliniti si prin urmare nu mai ai nevoie de nci un acord din partea parintilor...
A răspuns pe 22.07.2011, ora 19:14
vikkkusea #2
Asa cred si eu.. deja avem mai mult de 18 ani, asa ca nu ar trebui nici un acord.Dar totusi undeva am citit ca trebuie, de aceea am hotarit sa vad ce informatie mai stie lumea.
A răspuns pe 22.07.2011, ora 19:18
vilikan #3
salut! miha pai iaka eu inka nam 18 ani si vreau sa dau la facultate! trebue sa trec si pe la notar cu parintii oare?:S
A răspuns pe 22.07.2011, ora 21:34
cepavick #4
Evident,daca nu ai 18 :)
A răspuns pe 23.07.2011, ora 09:44