Sari la conținut

liviu2011

A întrebat pe 22.07.2011, la 22:10

da cazier juridic mu trebuie de facut ?si daca da de care roman sau moldovenesc"?????

Răspunsuri (5)

crinna #1
Nu e nevoie de nici un fel de cazier!:P
A răspuns pe 23.07.2011, ora 07:45
ionlozovanu #2
De cazier va fi nevoie cind veti depune pentru viza,pina atunci nu-i nevoie!
A răspuns pe 23.07.2011, ora 08:33
VikaB #3
Da,va fi nevoie de cazier.M-am interesat la comisariatul de politie si mi s-a spus ca pentru studii in Rominia e nevoie de cel moldovenesc.
A răspuns pe 23.07.2011, ora 09:01
whitefenix #4
eu pentru cetatenie mi-am facut dar pentru studii nu scrie in metodologie,asa ca...
A răspuns pe 23.07.2011, ora 13:30
irina.bistritchi #5
O sa aveti nevoie de cazier juridic(moldovenesc) cand o sa va depuneti dosarul deja pentru viza de student. Succes!
A răspuns pe 23.07.2011, ora 19:21