liviu2011
A întrebat pe 22.07.2011, la 22:10
da cazier juridic mu trebuie de facut ?si daca da de care roman sau moldovenesc"?????
Răspunsuri (5)
crinna
#1
Nu e nevoie de nici un fel de cazier!:P
A răspuns pe 23.07.2011, ora 07:45
ionlozovanu
#2
De cazier va fi nevoie cind veti depune pentru viza,pina atunci nu-i nevoie!
A răspuns pe 23.07.2011, ora 08:33
VikaB
#3
Da,va fi nevoie de cazier.M-am interesat la comisariatul de politie si mi s-a spus ca pentru studii in Rominia e nevoie de cel moldovenesc.
A răspuns pe 23.07.2011, ora 09:01
whitefenix
#4
eu pentru cetatenie mi-am facut dar pentru studii nu scrie in metodologie,asa ca...
A răspuns pe 23.07.2011, ora 13:30
irina.bistritchi
#5
O sa aveti nevoie de cazier juridic(moldovenesc) cand o sa va depuneti dosarul deja pentru viza de student. Succes!
A răspuns pe 23.07.2011, ora 19:21